Nahraďte klasické cyklistické láhve na nápoje. Pořiďte si batoh s rezervoárem

Cyklisté, kteří odkládali koupi batohu s rezervoárem, si jej po nákupu v drtivé většině případů nemohli vynachválit. Batohy a rezervoáry v mnoha podobách nabízí spousta e-shopů s cyklistickým zbožím. Pokud chcete vyzkoušený a kvalitní batoh s rezervoárem, vybírejte na bikero.cz. Čekají vás zároveň skvělé ceny a akční nabídky.

Batohy s rezervoárem CamelBak

Ke kvalitním značkám, které se zaobírají hydratačními produkty, rozhodně patří CamelBak. Patří společnosti CamelBak Products, LLC, a jako první přišla s nápadem snadného osvěžení s pomocí batohu, jež bude uvnitř skrývat vak s vodou a hadičkou. Kdykoli si budete přát, se tak budete moci bez zastavení a ztráty času napít.

Michael Edison, zakladatel firmy, v roce 1989 jel cyklistický závod, kde nápad s vakem v batohu vznikl. Jak už to bývá, v praxi se nachází skvělé nápady a řešení, proto také závodníci přesně vědí, co jejich souputníci při jízdě na kole potřebují a jejich firmám se daří.

První vak tedy vypadal tak, že Michael Edison naplnil infuzní vak vodou, vsunul ho do bílé ponožky a nacpal vše do zadní části cyklistického dresu. Hadici přehodil přes rameno a sevřel ji kolíčkem. A bylo hotovo. Dnes si koupíte do detailů propracované batohy a rezervoáry CamelBak dle svých potřeb v dokonalé kvalitě. 

Volit můžete batohy s rezervoárem, batohy s možností rezervoáru nebo rezervoáry a příslušenství, abyste mohli nahradit příp. opotřebovaný model za nový.

Dokonale si posviťte

Na bikero.cz najdete batohy s rezervoáry i jiných značek. Nechybí ani světla a odrazky FORCE, abyste skvěle viděli za každého počasí i denní doby, stejně jako budete dokonale vidět. Nikomu by nemělo chybět přední světlo, blikačka, zadní světlo, praktické jsou i sady světel a blikaček či odrazky a reflexní prvky dle libosti i vašeho vkusu. Tvary i způsoby blikání jsou různé.

Podívejte se na bikero.cz a vyberte si batoh s rezervoárem, světla, oblečení i kola. S kvalitou i cenou budete jistě spokojeni.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram